top of page
Vyhledat
  • restorativ

Konference Česko restorativně

20. 3. 2024 se v prostorách Akademie věd ČR uskuteční konference restorativní platformy Česko restorativně: Společně od teorie k praxi. V rámci Restorativní platformy se setkávají zástupci Policie ČR, státního zastupitelství, Probační a mediační služby, Vězeňské služby ČR, advokacie, soudci všech stupňů vč. Nejvyššího soudu, odborníci sociálních služeb a nevládních organizací, kteří s oběťmi a pachateli trestných činů v průběhu trestního řízení pracují. Restorativ, z. s. bude na konferenci zastupovat jeho předseda Mgr. Radek Makový. Konferenci pořádá Institut pro restorativní justici.

Na konferenci bude představena a pokřtěna Příručka pro českou restorativní praxi, nebude chybět panelová diskuze a vystoupení obětí trestných činů, které budou osobně sdílet své příběhy. Záštitu nad konferencí přijala Mgr. Klára Šimáčková Laurenčíková, zmocněnkyně vlády pro lidská práva.


Zdroj:

Konference Česko restorativně: společně od teorie k praxi. In: IRJ [online]. 2024-03-01 [cit. 2024-0-14]. Dostupné z: https://restorativni-justice.cz/konference-cesko-restorativne-spolecne-od-teorie-k-praxi/

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page